Spoločenské šatySvadba, stužková, promócie alebo akákoľvek iná dôležitá udalosť už nemusí byť viac stresujúcou situáciou. dámske spoločenské šaty z ponuky nášho internetového obchodu Locca.sk z teba urobia hviezdu večera, ktorá uchmatne všetky pohľady hostí. Šaty, vďaka ktorým z teba bude sršať krása!
Elegancia, krása, príťažlivosť a ženskosť spojené do jediného harmonického výsledku – to je definícia každého jedného druhu šiat zo sortimentu nášho e-shopu Locca.sk. Nezáleží na tvojej postave, na ročnom období či obľúbenej farbe. My spĺňame aj tie najnáročnejšie kritériá zákazníčok. U nás si každá príde na svoje a vďaka jedinečným šatám sa budeš cítiť pohodlne a sebavedomo na akejkoľvek akcii.
To najlepšie a za najlepšiu cenu? Prečo nie? Ty si to zaslúžiš. My na Locca.sk to vieme, a preto ti ponúkame špičkové oblečenie za špičkové ceny. Elegancia, pohodlie a luxus iba pre teba!
 

K Vašim novým šatám si nezabudnite prehliadnuť aj naše spoločenské kabelky a obuť si možete z našej ponuky spoločenských lodičiek či spoločenských sandál.
 

Pre plnoštíhle dámy ponúkame pestrý výber šiat v nadmerných veľkostiach:
spoločenské šaty veľkosť 44
spoločenské šaty veľkosť 46
spoločenské šaty veľkosť 48
spoločenské šaty veľkosť 50
spoločenské šaty veľkosť 52
spoločenské šaty veľkosť 54